top of page

MFF KV | Sportovní klub vozíčkářů Praha

Na Mlýnské kolonádě v rámci MFF KV - Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech jsem moderoval prezentaci vybraných sportů Sportovní klub vozíčkářů Praha.


Vážím si toho, že jsem mohl být součástí, tak výborně zorganizované akce.

Byla to moje první zkušenost s moderováním na ulici. Je to úplně něco jiného než rozhovor nebo ples. Kolem proudí davy lidí, z nichž málokterý zůstává na placu od začátku do konce. Je třeba neustále opakovat základní informace, zároveň se v obsahu sdělení posouvat dál, mluvit nahlas a pokud možno s jistou dávkou strhující energie. Na akci jsme měli čistou hodinu, ve které jsme toho stihli docela dost. Představili jsme jízdu na speciálních kolech a lyžích, florbal vozíčkářů a orientační běh. Krom toho soutěže a rozhovory se sportovci i hosty. Kromě výkonného ředitele festivalu Kryštofa Muchy přišel i herec Jiří Dvořák. Ten mě hned první větou překvapil, poněvadž má skvělý hlas!


Hodina utekla rychle, i tak jsem měl co dělat, abych souvislý výstup udržel. Ve třicetistupňovém horku, na sluníčku, to byla jízda! Jen co jsme skončili, polil jsem se vodou, hlavu si přikryl mokrým tričkem a další hodinu prakticky mlčel. Prostě fantastický pocit! 🙂


Comments


bottom of page